Popierdoliło mnie

i to całkiem miłe uczucie.

Poniższy wpis wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani wczorajszym. Autor zastrzega sobie również prawo do zmiany lub wymiany poglądów na inne, lepsze, bez podawania przyczyny.

Nie będę się bronił, coś zaskakującego się ze mną stało. Coś niepokojącego i obrazoburczego. Zacząłem oddawać się czemuś, co nigdy nie powinno pojawić się na moim monitorze dłużej niż do momentu wypowiedzenia przeze mnie słów „No, jasne. Co to, to nie ja”. Stało się, o ja pierdole, stało się.

Nie będę owijał w bawełnę, nie będę tym razem kłamał i manipulował. Zawalę was teraz product placement’em i wyjdę na zasranego hipokrytę. Masz ci los, jeszcze z tym wyjdę do internetu, niczym masochista i będą ze mnie ryli na przystankach, stołówkach i za granicą.

Obejrzałem owego dnia, jakieś 2 tygodnie temu pierwszy odcinek Skins’ów. Dla tych, którzy dzielą teraz moje uczucie do choćby dwóch pierwszych sezonów, a którzy słyszeli o mojej nienawiści do fali tego typu seriali proszę o wyjście. Jak już wyjdziecie, nie wracajcie tutaj. Wypierdalać. Nie mam najmniejszej ochoty słuchać waszych spazmów. Ci co mają to w dupie, wiecie co robić – czytajcie dalej. Ostatnia grupka – podobni do mnie trzy tygodnie temu – czyli Ci co nie znają, ale boją się, że po obejrzeniu kilku odcinków zostaną spedaleni i staną się love brytysz eksent – możecie zostać. Z wyjątkiem tych nieudaczników, którzy potem będą płakali „Czemu moje życie nie jest TAKIE”. Odpowiedź jest prosta, będzie na końcu.

Do przestudiowania ten filmik.

cdn.

2 comments

  1. Reply

    Oczz Ty głupia kupo gówna – ja chcę zdać maturę, a jeszcze został mi jeden sezon SONS OF ANARCHY.

    To sobie pooglądaj i potem zadawaj sobie egzystencjalne pytania ;]

  2. Reply

    to jest niepoprawne politycznie, że ten serial oglądają na skalę globalną dwunastolatki! btw. i tak kocham tę piosenkę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s