AfterSea Blog

Kilka słów o moim najnowszym, internacjonalnym tworze. Rzecz dzieje się w internecie…… i opowiada o wszystkim, czego nie czepiam się (albo śladowo się czepiałem) na tym blogu. Filmy, zdjęcia i reportaże z podróży (tych które były i te które dopiero się wydarzą). Wszystko po angielsku, wycelowane w coraz szerszą rzeszę moich czytelników. Internacjonalną rzeszę czytelników.

W sumie, jak możecie dowiedzieć się z pierwszego postu na nowym blogu, wy cudni lingwiści, czytania to tam za wiele nie będzie. Idę w kierunku coraz mniej wymagającej audiencji internetowej, stawiam na wizję i fonię. Czysta zabawa moim personalnym zbiorem sztuk.

Mam kilka pomysłów na rozbujanie nowego bloga, jednak (i tutaj uwaga) stawiam na współpracę.

Współpraca

Tutaj zaczyna się główna partia nowości. Liczę na was, na Ciebie, na niego i na nią. Interesujesz się filmem, fotografią, Bóg wie czym, co ładnie wygląda, rusza się i chce zaistnieć w internecie? A może chcesz mieć odskocznię od galerii internetowych, a już na pewno photoblogów? Jeśli do tego uważasz, że reportaż i tworzenie zbiorowych projektów to świetna sprawa i tak samo jak ja szukasz kogoś do dzielenia trosk i znojów w tym temacie pisz do mnie. 9827638 (GG).

Celem jest oczywiście nowy blog, jednak z miejsca dodaję, że z każdym współtworzonym projektem wiąże się reklama dla Ciebie i dla twojego bloga/strony/galerii.

Warunkiem jest Twój pomysł, zapewnienie warunków lub chociaż plan organizacji oraz możliwość zaprezentowania swoich możliwości (jakaś galeryjka, ki blog).

Różnica pomiędzy blogami jest taka, że ten pisany jest tylko przeze mnie, nie ma tu miejsca na reklamy i promowanie kogokolwiek prócz mnie. Tamten będzie otwarty na cały wszechświat, całkowicie inaczej prowadzony, ustawiony na kooperacje i inaczej aktualizowany. Inaczej znaczy w innym tempie, jeszcze nie wiem w jakim.

 

A oto upragniony link, na który czekaliście przechodząc przez całą długość tego wpisu: www.aftersea.wordpress.com .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s