Konstruktywna krytyka

…niekonstruktywnej, subiektywnej i niedobrej recenzji. Prawie że nie recenzji. W dodatku mojej. Tytułowym konstruktywnym krytykiem jest jeden z moich wiernych antyfanów. Zapraszam.Nie będę dłużył słowa wstępu, bo jest co czytać w formie pół-obrazkowej. Zarysuję tylko tło akcji, ew. przyczyny całego zamieszania. Może pamiętacie opublikowaną niegdyś notkę „Reakcja Aluzjonistyczna” (klik!), gdzie pewna dama odnalazła w innej notce o przygodach wiejskich dziewczyn w wielkich, polskich miastach (klik-do-notki). Tu było podobnie.

Stworzywszy dwu częściowy cykl Zwierciadlanych niby-recenzji, (tutaj i tutaj) zostałem zaatakowany nie tylko komentarzami na blogu. Wiele osób rzucało mi się na na maila i na GG. Oczywiście numer jest jawnie podany, można korzystać i tak też uczynił główny bohater notki tworząc całą plejadę cytatów, które mają szansę zabłysnąć po kolei  na demotywatorach, kwejku, bashu… etc. No, nie zatrzymuje dłużej. Mogę tylko dodać, że pan XXXXX, cały swój monolog pełen nienawiści skierował w obronie „Raz, dwa, trzy Stand Up” oraz ogólnoświatowej akcji obrony „Czystego Wpierdolu” oraz Ruchowi Na rzecz Autonomii Dresu Lubelskiego.

Jedzcie z tego wszyscy:

(kliknij na obrazek żeby powiększyć)

7 comments

 1. Reply

  przeczytałam całą rozmowę! :o podziwiam cię za cierpliwość :D
  i byłam na tym spektaklu i był niesamowicie beznadziejny… Rura!
  hejterze!!!! xD

 2. Reply

  Zastanawiałeś się Piotrze nad etymologią słowa „hejtujesz”? :)
  Bo ja wpadłem na ciekawy pomysł, ale podziel się wcześniej ze mną swoją refleksją ;p

  1. Reply

   Są dwie teorie, które znam. Pierwsza to od hatera (hat ang. – kapelusz), czyli kapelusznik. Druga dotyczy sensu składniowegu: po dodaniu znaku zapytania mamy ładną kwestię restauracyjną: „Hejtujesz?” -> „Hej, Tu jesz?”. Czyli zapytania czy dany/dana on/ona stołuje się tutaj, czy też zasiada w tym miejscu przez przypadek/przelotem. Dobrze jest się dowiedzieć tak pożytecznych informacji.

   Nic jednak nie zmieni faktu, że kapelusznicy będą kapeluszować (Haters gonna hate)….

 3. Reply

  Ha ha co za gość! Że chciało mu się pisać te brednie i wyzwiska chyba nie ma co robić na prawdę…Ja osobiście uważam (napisałeś o tym w rozmowie) ,że każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Ludzie podobno wolność słowa mamy!!! A że ktoś się z tym nie zgadza to Jego problem :P

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s