Do nadrobienia

Skromne top 10 moich dotychczasowych notek, a jednocześnie materiał do nadrobienia dla tych, którzy załapali się na maksymalnie pierwszą stronę wpisów. TOP 5 obowiązkowe, dalej wedle uznania, chociaż wśród niespełna 80 już popełnionych tekstów to już prawie coś.

(klikacie na nagłówek – tytuł danej notki)

10. Testyfikacje nosorożca

Nie wiem czy ktoś w ogóle zauważył tą notkę. Dosyć specyficzna z objechanym przekazem, ale oficjalnie pierwsza i dlatego znajduje swoje miejsce w tym rankingu. Duża dawka absurdu, wrócę niedługo do tego stylu :)

9. Mam tak samo jak ty

Rzecz o powszechnym w czasie pisania notki incydencie rżnięcia, kopiowania i wyżynania z mojego bloga wszystkiego co się dało. Ale nie tylko, mówi się, że to tekst o oryginalności i mojej wszech-cudowności, którą szerzę i pielęgnuję. Jeden z ważniejszych tekstów dla początkującego antyfana.

8. Kompendium busowego totmajstera

Subiektywnie bardzo wysoko stawiam sobie ten wpis pośród reszty. Dodam tylko, że jest jeszcze gorzej, jeszcze więcej dziwnych ludzi, jeszcze gorzej z wolnym miejscem i jeszcze drożej, całe 50 gr na wszystkich frontach. Niektórzy walą to i nie poruszają się już wozami dłuższymi niż szerszymi.

7. Paradoks ryby w wodzie

Coś z nieznanych mi pokładów inspiracji. Głęboka, nie tylko ze względu  na tytuł notka.

6. Słoneczna psychoanaliza

Wylewnie i srogo na temat gadu gadowych obiektów, które nękają nas wszystkich i specyficznych zachowań, za które winno się wieszać.

5. Doświadczone i po przejściach szukamy miłości

Tekst o wiejskiej wersji Gotowych na Wszystko, po których z kłami rzuciło się na mnie pare lasek. Jedna z nich została ujęta, opisana w „Reakcji Aluzjonistycznej” i przeniesiona do odpowiedniego zakładu. Ogólna burza i odezwa od poszkodowanej w samej notce.

4. Miłość od pierwszego usłyszenia

Oprócz licznych nagród publicznośći, ten tekst zgarnął trzy owacje na stojąco i jakieś dwadzieścia zakładów o piwo i tyleż nominacji do najlepszego modżajto w najlepszy pubie w Lublinie.  Samo przez się rozumie się.

TOP 3 – popularności i jakości według was, czytelników, odwiedzających, fanów i antyfanów.

3. Ty razy sto dwadzieścia trzy

Najczulszy tekst jaki napisałem do tej pory. O niej i o nim. Waszym zdaniem, najbardziej udany. Idealny pod ckliwy teledysk pod Archive – Again.

2. Nadchodzi złoty hien czas

Tekst który miał być wyprzedzoną w czasie adnotacją na temat wszystkiego co dzieje się wokół katastrofy smoleńskiej. Aktualny po dziś dzień, uznany za grafomańską prowokację. Stosy komentarzy, wspomnienie na paru forach, w tym gazecie.pl gdzie zgarnął setkę komentarzy. Eh, bywa.

1. Ruda twarz a rude włosy

Nawet teraz ktoś siedzi i wpisuje w wyszukiwarkę bloga/google/bling czy inne zapytanie w stylu „ruda twarz” „rude to szmaty” „ruda menda” – żeby znaleźć tą notkę. Chyba dzięki właśnie tej chamskiej prowokacji, zaiście niecnie trafnej wywindowałem dość wysoko, swojego czasu bloga. Jedzcie z tego wszyscy i pamiętajcie: rude jest złe bo jest rude.

To by było na tyle jeśli chodzi o ranking. Wybieram się właśnie skrupulatnie na Turystę, z Deppem i Jolie. Chyba tylko dla tej pary idę na ten film. Recenzja mejbi dzisiaj, na pewno jutro. Per pe: Johnny dostał już dwa złote globiki w kategorii… najlepszy aktor komediowy/musicalowy. Kocham Jury Złotych Globów, po prostu kocham. Per pe#2: Weekeend to GÓWNO, per pe#3: opóźnienie polskich kin do kin zachodnich równe jest niebotycznym wartościom.

Po tych 3 wnioskach zapraszam do czytania powyżej wymienionych. Mła.

One comment

  1. Reply

    Weekend to takie gówno, że po wyjściu z kina poczułem się jakby wielki Afroamerykanin zgwałcił mój mózg :/

    Ten „film” to nagrobek polskiej kinematografii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s