Jutub zrzesza kryminalistów

Klęska, tragedia, masakra, terror i marmolada.

W czasach pokolenia JP, JS, JK, JUTWA, KUTWA, kiboli, roboli, parasoli, chamów, dresów, lanserów i galerianek trudno o sprawiedliwość. Trudno o sądy, o dobre sprawowanie, dobrych więźniów, a nawet… kosmitów dobrych. Wszyscy nieporządni, niewychowani i nikt nie wie co komu przystoi. Idziesz sobie ulicą, a tu pierdolut! laserem między oczy i już nie wiesz jak tu złożyć zeznania, jak nic nie widzisz.

Do tego dochodzi ta wszech nietolerancyjna atmosfera, gdzie niepełnosprawny nie ma specjalnych ramp do wjeżdżania na busy, ani wind do supermarketów. Pół bidy spędzają Ci, którzy są wyraźnie niepełnosprawni. Co zatem z tymi, którym jedno oko leci lekko na 9tą, drugie zaś zbacza ku drugiej po południu? Czyżby metoda „Zrób ze mnie życiową ciotę” miała by być jedynym rozwiązaniem? No – nie, bo wtedy zaczną z nich wszyscy rypać, rżeć i płakać… ze śmiechu.

Pewien mieszkaniec Bytowia spróbował sprawdzić, jak to w naszym kraju naprawdę jest źle. I wiecie co? Nie zdążył. Przez 7 minutowy filmik, na którym uwiecznił wywody nastoletniej panny z krzywym okiem i bujnym fryzem, przy których Lem, Sapkowski i Tolkien mogą się schować – dostał wyrok. Parę miesięcy kuratorka i prace społeczne za znieważenie osoby niepełnosprawnej i nazywanie siebie samego zabójcą, który zgładza po cichu.

Czyż teraz wszystkie problemy mafii, handlu narkotykami, ludzkimi narządami, dziećmi, nieświeżymi ziemniakami i przestrojonymi fletami to drobnostka? Nasza dzielna prokuratura poczęła wielkie kroki, co by nie przejmować się takimi pierdołami tylko kierować wzrok na 23latków obnażających słabości skośnookich ludzi. Aby patrzeć jak mniejszości tajwańsko wietnamskie zaczną władać rządem. Im też się należy.

Temat o niepełnosprawności jeszcze poruszę, ale to zaraz po kobiecym topicu i takim małym, o xero kopiarkach. A teraz zapraszam na obejrzenie sobie tego o to filmiku, który posłał Tomka K. na to, na co go posłał. Dziwne. Jeszcze chłopak miał czas dodać sobie filmik z Tekkena do ulubionych, a samego przedmiotu zbrodni (o którym pisał TVN24) nawet prokuraturka z YouTube’a nie ruszyła. Szacun.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=dCdx8J_jijc

Dziura w głowie :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s