Gej czy pedał

To jednak istnieje różnica.

Będzie szybko z dynamicznego punktu widzenia.

Gej czy Pedał.

Podobno Gej siedzi w jury, a pedał tańczy. W geju jest więcej męskości niż w niejednym statyście zapychającym widownie, który reaguje na wszystkie tabliczki z napisami „Teraz skacz”, „Teraz wyj” albo „Teraz klaszcz”, natomiast w pedale jest więcej kobiecości niż w niejednej kobiecie. Tak nam mówi filmik. To też pewnie widzimy. Ale, zaraz – mi to coś zajebiście nie gra.

Nie było mowy, czy ten pedał to rzeczywiście gej, bo gej to gej  – to wiemy z tych kolorowych kartonów w kiosku ruchu. Mam straszną zagwostkę. To momentu jak to wszystko wyszło na ulicę, mogłem się połapać. Myślę sobie: „No, okej, ten zakłada obcisłe spodnie i macha dupą, czylii…a! no tak, czyli ten obrabia lache i daje dupy kolegom”. Życie było tak proste.

Teraz? No… żeby nie wykorzystać limitu wulgaryzmów na jedną notke. Taki Piróg siedzi sobie i ma banie ze „zmanierowanego tancerza”. Co lepsze, nie podoba mu się jego damska natura. No to kogo on posuwa, ich czy je? Miałem nadzieje, że swoją krypto gejowską wiedzę wykorzystam i będę wiedział jak ta rozmowa się potoczy, a tu – nic z tego. Gej wyszedł na hetero, a ciota na gejo pedało combo pizde, która stoi niżej niż homosy.

Tak wiem, że byście na niego poleciały. Ale o tym kiedy indziej. Cycki Ani to taki fajny kontrast pomiędzy jej tekstami i wszystkim poza tym środkowym panem z brodą. Znaczy się, są okej. Cycki są okej.

Byle tak dalej to trzeba będzie nosić identyfikatory z orientacją seksualną. Ale! Sory! Nie, przecież to czy wsadzasz jemu, czy jej nie ma znaczenia! To taka sama, pełna miłość i nie ma w tym nic dziwnego, że budząc się w niedzielę nie będę już lubił cycków, a pokocham panów. Zapomniałem.

Ach, te moje nietolerancyjne zachcianki. Wszystkiego mieć przecież nie można. Proszę wybaczyć, to się więcej nie powtórzy. Chyba że dojdzie do następnej rewolucji, wtedy się jeszcze odezwę.

Per aspera ad asper. Geje, na barykady.

4 comments

  1. Reply

    Hahahah ;d cycki Ani fajne ? no nie wiem, polemizowałabym.
    Gej a pedał to jest wielka, zasadnicza różnica ;o ! Gej lubi chłopców, ale ciągle jest męski, czyli ubiera się jak facet. A pedał to typowy przydupas, latający w lateksowych neonowych rajtuzach, rąsia zawsze na pieska, seks jak już to pełen gracji i wdzięku i fogóleee. A takie identyfikatory to nie taki zły pomysł *myśli*…

  2. Reply

    Gej gejem, ale te tańce zajebiste. Że tez wcześniej tego nie oglądałam.
    Tylko co Mucha robi w komisji obok ludzi, którzy tańczą od lat poza pokazywaniem tych cycków?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s