Polska scena muzyczna z marmure w tle

Scena alternatywnego punku polskiego (jezus, jak to brzmi) dalej nie potrafi się ludzko prezentować. Współfinansowane medium Moje Miasto nadal nie ma normalnych dziennikarzy, a ja sam nie wiem, kogo bardziej mi żal oglądając wywiad z liderem CKOD’u.


Zaczyna się świetnie. Oryginalny jak zawsze Krzysiu, który nigdy (broń panie boże) nie dostosowuje się do panującej mody i ma swój krzykliwy wizerunek, paraduje w okularkach, w których buja się 80% nastolatek z blogasków. No nic, to jeszcze chyba przeżyje. Myślę sobie: no, Krzysiu – błyśnij słowem i buntem ze swoich punkowych ust. Po pierwszej jego odpowiedzi, zaraz po tym jak opadła mi kopara, zacząłem słuchać pani z mikrofonem.

Słuchać to definitywnie dobre słowo. Nie mogłem przez 15 sekund odwieźć wzroku od jej sterczącej brody i nosa w kształcie skoczni K240 w Planicy. Czekałem tylko kiedy gąbka mikrofonu wsunie jej się wgłąb tej odstającej krzywizny , ale niestety, po gromie pytań, które ukrywały jej mega stres i spocone majtki wywiad się skończył.

Jako że jestem życiowym optymistą, nie omieszkam się nie wspomnieć o dobrych stronach tejże rozmowy. W końcu trzeba mieć talent, żeby prowadzić aż tak bezowocną dyskusję i zadawać pytanie, które nie ma nic wspólnego z poprzednim. Ale, to nie TVN. Także, punkcik dla pani z nosem zamiast twarzy i krzywym zgryzem.

Krzysiu jak zawsze zaskoczył workiem ripost i błyskotliwych komentarzy co do “polskiej sceny offowej” (hehe), ale kwestia

“Jest ekstremalnie dużo bardzo chujowych kapel, i tym kapelom mówimy nie, ale tym fajnym mówimy tak“.

Mina jaką skwitował całą sentencję wyrażała coś pomiędzy “O jezu, wpadłem w jej nos” a “Skończ, kobieto“. I tak go lubię, bo poza Lao Che i Kultem nie spadają z mojej playlisty. Założę się, że nowa płyta CKOD’u w połowie będzie czystym ścierwem, ale do Lublina mogą wpaść, jeszcze raz.

One comment

  1. Reply

    Łał, łał. Ja ckod zawsze uważałem za zespół infantylny, gówniarski i hipokrytów (wywiady w MTV razem z piosenką „Butelki z benzyną i kamienie” czy jakoś). Mają o sobie za duże mniemanie, bunt na pokaz, pozerstwo, bezsensu teksty itd. Wywiad utrzymał mnie w moim przekonaniu ;D.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s